Hakkımızda

about-image

Hakkımızda

"1996 Yılında konfeksiyon hazır giyim sektöründe üretim ve ihracat organizasyonuna İzmir'de başlayan firmamız, 2011 yılına kadar Avrupanın önde gelen markaları ile çalışarak örme giyim konusunda ciddi ve rekabetçi deneyimler kazanmıştır..."

Daha Fazla... Şirket Profili Sayılarla GMC Makina Parkı

TASARIM

"2011 Yılından itibaren müşterilerimize kendi dizayn ve kolleksiyonlarımızdan da satış yapmaya başlamış bulunmaktayız. Yurtdışında ve ülkemizde faaliyet gösteren tasarımcılarımız dünya moda trendlerini çok yakından takip ederek model ve grafik tasarımlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedirler. GMC Textile Group olarak satışlarımızın %70'i kendi dizayn ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır. "
Numune

Modelin satışa dönüşebilmesindeki en önemli faktörlerden biri de doğru numunenin, zamanında müşteriye ulaştırılmasıdır.

Bu konunun bilinci ile GMC Textile Group olarak deneyimli ve bilinçli modelhane kadromuzla hizmet vermekteyiz.

image
image
image

İnsan Kaynakları

Yaptığımız her işin merkezinde insan var. Üretim ve hizmet kalitesinde mükemmelliğe ulaşabilmemiz, insana ve çevreye verdiğimiz değerle oluşmaktadır. İş ortaklarımız ile birlikte, etik/sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaynak ve teknoloji kullanımında çevreci ve enerji tasarruflu çözümler önceliklerimizdir. GMC Textile Group sosyal sorumluluk kurallarını; ulusal iş gücü yasaları, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) yönetmelikleri ve Birleşmiş Milletler (UN) iş gücü kullanımına uygun olarak yürütmektedir. Ayrıca şirketimiz, çalıştığı müşterilerin anlaşmalı olduğu uluslararası akredite kontrol firmaları (ITS,AI,SGS,SEDEX,FAIRWEAR) tarafından da düzenli olarak denetlenmektedir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM FORMU